Spor Toto Formül Programı Açıklamalar

Spor Toto Formül Programı Açıklamalar

Spor Toto Formül Programı ürünümüz Excel Dosyası DEĞİLDİR,  üzerinde uzun süre çalışma yapılmış yazılım kodları ile üretilmiş bilgisayar yazılımıdır. o nedenle kullanımı son derece basit ve kolaydır,(kurulum gerektirmez exe dosyası olarak çalışır ) lütfen excel formülleri ile karıştırmayın.

Sıkça Sorulan Sorular :

Hiç Sattınız mı : Evet sadece sonteklif.com sitesi üzerinden :47 ADET satıldı , diğer kanallar hariç.Toplam 7 Yılda Diğer satış kanalları dahil yapılan satış adedimiz 465 Adettir , 

15 bilme şansımız nedir : eğer tekli ve çiftli seçimleriniz doğru gelirse (yani siz bir maça 1-0 oynadınız ve sonuç 2 geldi böyle olunca tutma ihtimal oranı düşüyor) belirlediğiniz tekli ve çiftli seçenekler doğru gelirse %38 oranında 15 tutma garantisi ve %100 oranında 14 bilme garantisi veriyoruz.

14-15 Tutturan oldumu : 15 için bana bir bilgi gelmedi ama 14 bilen en az 12 kişi bana teşekkür ettiğini belirten mesajlar attı ( devir ve 15 bilen olmadığı için 14 e 50 bin tl civarı para alan oldu )

Programı nasıl yolluyorsunuz : satın almayı gerçekleştirdiğinizde mail adresinize veya facebook üzerinden alabilirsiniz , veya indirme linki yolluyorum direk indirebiliyorsunuz.

ne zaman yollarsınız ? : satın aldıktan 10 dk sonra program elinizde olur.

Kullanımı zor mu? : ASLA Çok kolay ve basit 

Telefonda çalışır mı? :Spor toto Program v.02 versiyonu sadece bilgisayarda çalışır , ayrıca excel dosyası versiyonu mevcut telefonunuzda excel açabiliyorsanız çalışır fakat bunun kullanımı zor  olur pek tavsiye etmiyoruz.Excel dosyası fiyatı : 95 TL.

Sportoto formül programı ile %100 14 ve %35 15 garantili kuponları saniyeler içinde oluşturabilirsiniz.

Muazzam bir tasarruf sağlayan bu program spor toto oyuncularının vazgeçilmez programıdır. Kullanımı son derece basit herkes tarafından kullanılabilecek kolaylıktadır.

Programı satın alıp ben bundan bir şey anlamadım kullanamadım diyenden programı geri alır ödediği ücreti geri iade ederim.

Sportoto oyunundan 15 14 bilmek için  doğru tahminler yapmalısınız. Sportoto formül programı yada istatistikler sadece kazanma şansınızı kolaylaştırır. Bu ve buna benzer hiçbir program excel dosyası size kazanmayı garanti etmez sadece daha az ödeyerek daha çok seçenek ile oynamanızı sağlar.

Birkaç maç üzerinden örnek vermek gerekirse ;

1-    BEŞİKTAŞ A.Ş. – ANTALYASPOR A.Ş. (Bu maça formülle 1-0-2 oynadınız)

2-    GÖZTEPE A.Ş. – FENERBAHÇE A.Ş. (Bu maça formülle 1-0 Oynadınız)

3-    GALATASARAY A.Ş. – KAYSERİSPOR (Bu maça tek seçenek yani 1 Oynadınz)

4-    TRABZONSPOR A.Ş. -A. KONYASPOR (Bu maça formülle 1-0-2 oynadınız)

Bu örnekten gidersek  2. Maça Çift seçenek yani siz 1-0 oynadınız ve maç sonucu 2 oldu bu durumda formülün bir anlamı kalmıyor , seçimleriniz doğru olursa formül size kazanma şansınızı arttırıyor.

sportoto oynamak için çok fazla paralar harcamanıza ve bütçenizi zorlamanıza gerek yok .sportoto formül programı sayeside  9 katına kadar daha ucuz kuponlar yapabilirsiniz ve daha fazla seçenekler ile oynarsınız.

Önemli Açıklama
Hiç bir zaman ne spor toto için nede farklı bahis ve şans oyunları için ihtiyacınız olacak bir parayı bu oyunlarda kullanmayın ve zengin olma hayalleri ile hırs yapmayın bu oyunlar tamamen şansa dayalıdır, Bu program sayesinde şansınızı arttırabilirsiniz.Futbolu örnek vermek gerekirse 22 kişi ile oynanan oyunda her sonuç çıkabilir.

Herkese Bol Şans Dileriz.

 

About the Author