Spor Toto Formül Programı Hakkında

Spor Toto Formül Programı Hakkında

Spor Toto oyunu 15 maçtan oluşur, bu 15 maçı doğru tahmin etmek oldukça zordur . Yazılım ekibimizin geliştirdiği sportoto formül programı ile  kazanma şansınızı en az 10 kat artırmak mümkündür. Spor toto formül programı sayesinde çok kolay bir şekilde spor toto oyununu formül kombinasyonu ile oynayabilirsiniz.

Spor toto formül programı sayesinde; 15 maç için tahminlerinizi belirleyip formül programına çoklu ve tekli tahminlerinizi girmeniz yeterlidir,program sizin için seçtiğiniz çoklu tahminlerinizi formülleyecektir siz sadece oluşan kuponları oynayacaksınız, bu sayede daha az kupon bedeli ödeyeceksiniz.

Bu Program sayesinde ne kadar kazancınız olur ?: Oynamak istediğiniz seçenekleri belirleyip sanal bayiden ne kadar TL yaptığını hesaplayın, örnek yapmış olduğunuz kupon bedeli 1,250  TL tuttu. siz eğer bunu spor toto formül programı ile oynarsanız  130-150 TL arasında oynayabilirsiniz. Seçtiğiniz tahminleriniz doğru sonuçlanırsa %100 14 (Ondört) tutturacaksınız.15 tutturma ihtimaliniz ise %38 oranındadır.

Sportoto Formül Programı sayesinde hem kupon bedelinizi düşüreceksiniz, hemde daha fazla seçenle oynayarak kazanma şansınızı arttıracaksınız.

About the Author