Spor toto formül programı ile %100 14 ve %35 15 garantili kuponları saniyeler içinde oluşturabilirsiniz.

Muazzam bir tasarruf sağlayan bu program sportoto oyuncularının vazgeçilmez programıdır. kullanımı son derece basit herkes tarafından kullanılabilecek kolaylıktadır, programı satın alıp ben bundan bir şey anlamadım kullanamadım diyenden programı geri alır ödediği ücreti geri iade ederim.

Sportoto oyunundan 15 14 bilmek için doğru tahminler yapmalısınız. Sportoto formül programı yada istatistikler sadece kazanma şansınızı kolaylaştırır. Bu ve buna benzer hiçbir program excel dosyası size kazanmayı garanti etmez sadece daha az ödeyerek daha çok seçenek ile oynamanızı sağlar.

sportoto oynamak için çok fazla paralar harcamanıza ve bütçenizi zorlamanıza gerek yok .sportoto formül programı sayeside 9 katına kadar daha ucuz kuponlar yapabilirsiniz ve daha fazla seçenekler ile oynarsınız.

Önemli Açıklama
Hiç bir zaman ne sportoto için nede farklı bahis ve şans oyunları için ihtiyacınız olacak bir parayı bu oyunlarda kullanmayın ve zengin olma hayalleri ile hırs yapmayın bu oyunlar tamamen şansa dayalı , Futbolu örnek vermek gerekirse 22 kişi ile oynanan oyunda her sonuç çıkabilir …

Birkaç maç üzerinden örnek vermek gerekirse ;

1- BEŞİKTAŞ A.Ş. – ANTALYASPOR A.Ş. (Bu maça formülle 1-0-2 oynadınız)

2- GÖZTEPE A.Ş. – FENERBAHÇE A.Ş. (Bu maça formülle 1-0 Oynadınız)

3- GALATASARAY A.Ş. – KAYSERİSPOR (Bu maça tek seçenek yani 1 Oynadınz)

4- TRABZONSPOR A.Ş. -A. KONYASPOR (Bu maça formülle 1-0-2 oynadınız)

Bu örnekten gidersek 2. Maça Çift seçenek yani siz 1-0 oynadınız ve maç sonucu 2 oldu bu durumda formülün %100 13 te kalır. , tekli ve ikili seçimleriniz doğru olursa formül size kazanma şansınızı arttırıyor.

Program Videosunu izlediniz mi ?